دلار ترمز بريد

دلار ترمز بريد

اخرین قیمت دلار امروز نوزدهم شهیور ماه

قیمت دلار تا پیش از شروع بازار امروز چهارشنبه 19 شهریور1399چقدر بوده و چه سیگنال‌هایی از اخبار رسمی نرخ دلار  برای این بازار قابل مشاهده است؟

در همین مورد دنیای اقتصادنوشت: افراد زیادی در صف‌های صرافی‌ها می‌ایستند تا از شکاف قیمتی این صرافی‌ها با بازار آزاد کسب سود کنند. روز سه‌شنبه همچنان، چنین روایتی در بازار ارز حکم فرما بود. در حالی که قیمت دلار بر تابلوی صرافی‌های بانکی، ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان بود، ارزش این ارز در بازار به بالای کانال ۲۵ هزار تومانی رفت. حدود ساعت ۴ بعدازظهر، اسکناس آمریکایی در بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رفت که ۴۰۰ تومان بیشتر از روز دوشنبه بود.

(0) نظر

خرید دلار ارزان از صرافی خیابان فردوسی

یک هفته‌ای می‌شود که اختلاف قیمت صرافی‌های بانکی و بازار آزاد بالا رفته و همین مساله افراد زیادی را به سوی خیابان فردوسی و صرافی‌های بانکی کشانده است. درحالی که قیمت ارز در بازار آزاد امروز به 25 هزار تومان رسید، قیمت صرافی ملی همچنان 22هزار و 750 تومان است. سودای بدست آوردن بیش از چهار میلیون تومان سود فقط با دریافت سهمیه ارز دولتی و فروش آن در بازار آزاد، موجب شده گروهی از مردم شب گذشته رو جلوی صرافی‌ها بخوابند تا بلکه بعد از مدت‌ها موفق به دریافت ارز شوند.سودای کسب سود چهارمیلیونی فقط با دریافت سهمیه ارز دولتی و فروش آزاد آن، موجب شده مردم شب تا صبح را مقابل صرافی‌های بانکی بخوابند. البته در این میان خبری از دریافت ارز از صرافی ملی نیست. چرا که ظاهرا نوبت‌دهی اینترنتی صرافی ملی برای مردم صوری است و کسی موفق به دریافت نوبت نمی‌شود مگر نورچشمی‌ها....

(0) نظر
X